Yurtdışından Cezaevine Mektup Gönderilirmi?

Yurtdışından Cezaevine Mektup Gönderilirmi?

Dünyadaki tüm ülkelerden Türkiye cezaevlerine Mektup gönderilebilir ve Mektup alınabilir. MektupYaz hizmetimizden önce, yurtdışından Türkiye cezaevlerine mektup göndermek hem çok masraflı hem çok uzun zaman alan bir durumdu. Hizmetimizle birlikte inanılmaz avantajlar oluşturduk. Dünyada eşi benzeri bulunmayan özelliklerimizi yakından tanıyalım buyrun..

Dünyanın neresinde olursanız olun isterseniz Ayda yada Marsta bile olsanız web sitemize bağlanıp hem yurt içi fiyatlarla mektup yazabilir, resimler, kartpostallar, Dosyalar Belgelerher mektuba bir ücretsiz kitap ekleyerek Türkiyemizdeki cezaevlerinde kalan yakınlarınıza gönderebilirsiniz. Hem çok hızlı teslim hem çok ekonomik fiyat avantalarından yararlanırsınız.

Hatta bitmedi işte size inanılmaz bir özellik. Türkiyemizde cezaevinde bulunan yakınlarınız size mektup gönderirken hem yurtdışı inanılmaz yüksek ücret ödüyorlar hemde çok uzun sürelerde ulaşıyor değilmi. MektupYaz hizmeti olan Mektup Yaz Posta Kutusu MYPK kullanarak mektuplarınızı yurtdışına değil MektupYaz adresine alabilir ve sitemiz üzerinden gelen mektuplarınızı okuyabilirsiniz. Mektuplarınız cezaevinden 3 günde gelir ve okursunuz. Detaylı bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz.

Yurtdışından bir ülkeden bir başka ülkeye Mektup göndermek isterseniz yine hizmetimizi kullanabilirsiniz. Örnek Amerikada yaşıyorsunuz ve Hindistanda bir yakınınıza mektup göndermek istediniz. Yine hizmetimizi kullanabiliriniz. Posta ücretlerimiz her zaman tüm ülkelerden daha ekonomiktir. Dilerseniz Dünyanın hangi ülkesi olduğu fark etmeksizin 3-4 iş gününde teslim edilen Turpex tipi gönderi çeşidimizde mevcuttur.

Şimdi Üye olup panelimize girin Mektup Yaz ayrıcalıklarından yararlanın.