Cezaevine Mektup ile Birlikte Neler Gönderilebilir?

Cezaevine Mektup ile Birlikte Neler Gönderilebilir?

Cezaevlerine mektup ile birlikte Fotoğraflar, Kartpostallar, Dosya Belgeler, Kitaplar eklenip gönderilebilir. Aşağıda detay vereceğimiz tüm özelliklere web sitemizi kullanarak basitçe, kolayca erişebilir ve gönderebilirsiniz. Ama bazı prosedürler var bunları kısa kısa anlatalım buyrun..

1. Mektup   Sınırsız sayfa sayısı mektup gönderebilirsiniz. Elde yazdığınız çok sayfalı mektuplara mutlaka yine elle sayfa sayısı veriniz. Web sitemiz üzerinden yazdığınız çok sayfalı mektuplara asla sayfa sayısı vermeyiniz. Düzenleme yapıldıktan sonra sayfa sayısını biz belirleyip yazıyoruz.

2. Kartpostal Yine sınırsız sayıda kartpostal gönderebilirsiniz. Hiç bir sakınca yoktur. Kartpostal arkalarına kısa yazılar yazabilirsiniz. web sitemizde yüzlerce harika Kartpostallardan dilediğiniz sayıda ekleyebilir ve arkalarına yazılar yazıp gönderebilirsiniz.

3. Dosya Belge Cezaevlerine yine hiç bir sayfa sınırı olmaksızın Dosya Belge gönderebilirsiniz. Bu çok kullanılan bir özelliktir. Mahkeme kararları Emsal kararlar Dilekçeler vs. Bu özelliğide sizler için çok kolay hale getirdik. Dilerseniz PDF ve Word dosyalarınızdaki yüzlerce sayfalık Dosya Belgelerinizi bir kaç saniyede web sitemizdeki Dosya-Belge ekle adımından yükleyebilir ve gönderebilirsiniz. Hemde inanılmaz fiyatlarla.

4. Kitap Cezaevlerine yine sınırsız sayıda Kitap gönderebilirsiniz. Hangi kitabı göndereyim yada gönderdiğim kitap kabul edilirmi diye merak ederseniz durum şöyledir. Arkadaşlar onbinlerce yasaklı kitap var. Günlük elinizde dolaşan basit kitaplar bile yasaklı çıkabilir. Dikkat etmeniz gereken husus göndereceğiniz kitabın erotizm, yasaklı maddeler, alkolü özendiren vs gibi içerikleri olmamasına dikkat edin. Gerisi Cezaevi yönetimine kalmış bir konudur. Birde şu varki, yıllardır Kitap gönderiyoruz Cezaevlerine sadece ama sadece 1 kez yasaklı olduğu gerekçesi ile kitap verilmedi. Başka vaka yaşanmadı.