Mektup Fiyatları Nedir?

Mektup Fiyatları Nedir?

Web Sitemizde Standart 117 TL APS Kargo yani APS Posta ve Hizmet ücreti mevcuttur. Her sayfa Mektup sadece 3 TL dir. Fotoğraflar eklemek isterseniz tanesi 6,90 TL dir. Bu tür mektubu PTT ye gidip sıra bekleyerek zarf kağıt vs uğraşarak göndermek istediğinizde zarf kağıt vs hariç sadece PTT ye ödeyeceğiniz APS ücreti 85 TL olduğundan, toplam mektup maliyeti size 95-100 tl yi bulur. Hiç uğraşmanıza değmez. 120 TL ye Web sitemiz üzerinden gönderebilirsiniz. Hem inanılmaz güzel desenli kağıtlar desenli zarfları ek ücret gerekmeden kullanabilirsiniz. Piyasada 15-20 TL olan muhteşem fotoğraflar sadece ama sadece 6.90 TL dir. Sınırsız sayıda gönderebilirsiniz. 

Web sitemizde  Mektup gönderme fiyatları 120 den başlar. 1 Sayfadan fazla mektupların her sayfası 3 er TL den hesaplanarak bu tutara eklendir. 10x15 harika kaliteli fotoğrafların tanesi 6.90 TL dir. Adet fazla olduğında 6.50 TL kadar otomatik indirim yaparız. Eşsiz kaliteli Kartpostal 10 TL dir. Dosya Belge türü A4 kağıda basılan tüm içeriklerin her sayfası 3 TL den hesaplanır. Yurtdışı mektuplar 460 TL dir. Kitaplar için her zaman fiyat alınız. Şu an her mektuba 1 Kitap ücretsiz ekleyebilirsiniz. Desenli kağıtlar ve zarflar için ek ücret yoktur. Tüm mektuplar PTT ile gönderilir.

Şimdi gelelim piyasa fiyatlarına.

Mektup fiyatları elde yazılıp PTT kurumuna teslim edilen mektuplar için en dip 62 TL den başlar. Çeşidine göre 900 TL ye kadar fiyatlar değişir. Web sitemizde  Takipsiz gönderi dışında tüm gönderi çeşitleri mevcuttur. Şimdi kısa kısa anlatalım buyrun lütfen..

1. Normal Takipsiz Mektup Gönderisi ücreti PTT kurumunda 35 TL dir. Bu tip mektup gönderisi takip edilemediği için teslim süreleri çok uzun oluyor. Bu nedenle süre bilgisi veremiyoruz. hele cezaevlerinde çok daha uzun sürede teslim ediliyor. Bu gönderi şeklini asla tercih etmeyin. Zaten web sitemizde bu gönderi şekli bulunmamaktadır. Bu gönderi şeklinin her hangi bir belgesi yoktur.

2. Takipli Gönderi Şekli Ücreti aslında İadeli Taahhütlü gönderi şeklinin bir türüdür. PTT kurumu 2-4 iş günü içinde teslim süresi öngörür. Teslim esnasında imzalı kağıt alınmaz. PTT kurumunda bu gönderi şeklinin fiyatı 20 grama kadar 50 TL, 50 grama kadar 62 TL,  100 Grama kadar 78 TL, 250 grama kadar 98 TL dir.  web sitemizde ise Bu gönderi şekli 99 TL sabittir. Bu gönderim şeklinin alındı belgesi aşağıdaki gibidir.

iadeli taahhütlü alındı belgesi

3. İadeli Taahhütlü Gönderi Şekli Ücreti genellikle resmi işlerde tercih edilir. Teslim edilirken imzalı belge alınır. PTT kurumu 2-4 gün arası teslim süresi öngörür. Fiyatları ise Takipli Gönderi şekli fiyatlarına 10 TL daha eklenerek bulunabilir. web sitemizdeki fiyatı 107 TL sabittir. Bu Gönderim şeklinin alındı belgesi Takipli ile aynıdır ama ilave olarak aşağıdaki belge doldurularak PTT kurumuna teslim edilir.

alma haber kağıdı ön yüzü

Bu belgenin arka yüzü bu şekildedir.

iadeli taahhütlü alma haber kağıdı arka yüzü

4. APS Gönderi Şekli Ücreti 85 TL dir.  Şehir içi 10 TL indirim yapılır. PTT kurumunun yurtiçi teslim süresi 1-3 iş günüdür. Bu tutar PTT kurumuna ödenecek olan tutardır. web sitemizde bu gönderim şeklinin fiyatı 99 TL sabittir. Bu tip gönderim yapmak için aşağıdaki belgeyi doldurarak PTT şubesine gitmeniz önerilir. Aşağıdaki belgeyi yazıcıda yazdırıp gidebilirsiniz ptt şubesine. PTT kabul eder.

aps alındı belgesi ön yüzü

Bu belgenin arka yüzü aşağıdaki gibidir. 

aps alındı belgesi arka yüzü

5. APS Kargo Tipi Gönderim şeklinin fiyatı PTT kurmunda 85 TL dir. Yine şehir için 10 TL indirim yapılır. Teslim süresi yurtiçi 1-3 iş günüdür. Web sitemizde bu gönderim şeklinin fiyatı 99 TL sabittir. Bu gönderim şeklinin alındı belgesi aşağıdaki gibidir. 

aps kargo alındı belgesi

Bu belgenin arka yüzü aşağıdaki gibidir.

aps kargo alındı belgesi arka yüzü

6. Uluslararası Gönderim Şeklinin PTT kurumundaki fiyatı ülkelere göre değişiklik gösterir Arkadaşlar. 210-290 TL arasında değişebilir. Uluslararası teslim süresi 7-10 iş günüdür. Bu gönderim şeklinin web sitemizdeki fiyatı 460 TL sabittir. Bu gönderim şekli için aşağıdaki belgeyi doldurarak PTT şubesine gitmeniz önerilir. 

ptt yurtdışı gönderim alındı belgesi

7. Turpex Tipi Uluslararası Gönderim Şeklininde fiyatları ülkelere göre ciddi oranlarda değişiklik gösterir. Bu nedenle web sitemizde sabit fiyat uygulayamıyoruz. 600 ile 2900 TL arasında değişebiliyor. Teslim süresi ise tüm dünya ülkelerine 3-4 iş günüdür. Bu belge PTT şubesi tarafından size verilecek. Şubede doldurabilirsiniz. Üç nüshadır. web sitemizde işlem yapıyorsanız bu belgeleri sizler için biz dolduruyoruz. 

turpex alındı belgesi

Bu belgenin arka yüzü aşağıdaki gibidir.

turpex alındı belgesi arka yüzü

Arkadaşlar yukarda gördüğünüz ve doldurmanız gereken tüm belgeleri aslında sizler adına bizler dolduruyor  ve ıslak imzalı 1 nüshalarını sizler için saklıyoruz. web sitemizde işlem yapmak ne kadar kolay değilmi. Şimdi Buradan basit bilgilerle üye girişi yapın ve tüm bu gönderi şekillerini oturduğunuz yerden yapın.

Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre muhtemelen bir yakınınız cezaevinde olabilir. Eğer ona orada destek olmak isterseniz imkanınız varsa para gönderin. Yine yapabileceğiniz en güzel şey Web sitemiz üzerinden postaneye gitmeden Mektup ve bol bol Resimler gönderin. Onların Faceleri İnstagramları Tiktokları yoktur. Onlar sıkıldıkça mektupları açar okurlar. Fotoğraflara bakarlar. Yine imkanınız varsa web sitemiz üzerinden göndereceğiniz mektuba Kitaplar ve Kartpostalda ekleyebilirsiniz.