WhatsApp ile Mektup Gönderilir mi?

WhatsApp ile Mektup Gönderilir mi?

WhatsApp ile Mektup Gönderilir mi Evet  WhatsApp iie Yazılı olarak, Posta kanalıyla gönderilmek üzere, Mektup, Resim ve Dosya-Belge gönderebilirsiniz. Tüm bu işlemleri web sitemiz panelinde yapabileceğiniz gibi inanılmaz basit ve kolayca WhatsApp ile mesaj atar gibide yapabilirsiniz. Whatsapp profilimizde desenli kağıt ve desenli zarflarda seçebilirsiniz. Bazı üyelerimiz elektronik ve diital aygıtların kullanımında zorluk yaşıyorlar. Dünyada bir ilk olarak, onlar için bulunmaz bir imkan yarattık. 

WhatsApp ile Mektup Gönderilir mi, whatsapp ile mektup gönder, whatsap ile mektup yaz, whatsap ile cezaevine mektup

1- WhatsApp ile Nasıl Mektup Gönderilir?

1. Öncelikle 0 850 305 0186 kurumsal telefon numaramızı telefonunuza Mektup Yaz oalark kaydediniz yada Tıklayarak doğrudan Whatsapp ta açınız. Ardından Whatsap ile Mektup Göndermek İstiyorum yazın. Mektubunuzu tek seferde yazıp Enter tuşu ile gönderin. Mektup bu kadar kolay. Şimdi geldi başka içerik eklemeye. 

2. Eğer Mektubunuza Fotoğraflar eklemek isterseniz aynı normal arkadaşlarınıza Fotoğraf gönderdiğiniz gibi Fotoğraflarınızı ekleyip gönderin. Fotoğrafta bu kadar kolay.

3. Mektubunuza içinde Dosyalar Belgeler olan PDF, Word gibi dosyalar eklemek isterseniz yine fotoğraf gönderme seçeneklerinin olduğu alanda Dosya gönder seçeneğini seçip dosyalarınızı ekleyin. Ne kadar kolay değilmi. işlem nerdeyse bitiyor.

4. Ardından yine tek satırda Gönderici isim soyad ve adres yazıp Enter tuşu ile gönderin.

5. Sonrasında yine tek seferde Alıcı isim soyad ve adres yazıp Enter tuşuna basıp gönderin. Normal e-ticaret sitelerinin aksine zarf üzerinde hem gönderici hem alıcı adresi gerektiği için iki adres isteriz.

6. Son olarak Ödeme için size toplam tutarı belirleyip link vereceğiz. Yada Havale EFT ile ödemek isterseniz IBAN numaramızı vereceğiz. Tıklayıp ödeme işlemine geçeceksiniz. Kartla ödeme yapmak istemezseniz de Havale- EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme işleminin tamamlanmasıyla tüm içerikler, dosyalar, fotoğraflar, MektupYaz ekibinin sizin adınıza açacağı panele aktarılır. Mektup aynı gün saat 15:00 kadar olanlar yine aynı gün yola çıkar. Yazdığınız Mektuplar kağıtlara basılır ve fotoğraf, dosya belgeler ile birlikte zarfa konularak PTT ile dünyanın her yerindeki alıcıya ulaştırılır.

7. Mektup basılıp yola çıktığında SMS ile takip bilgilerini göndereceğiz. Mektubunuz nerede ne zaman kime teslim edilmiş takip edebileceksiniz.

WhatsApp ile değilde panelimizde mektup yazıp göndermek isterseniz Tıklayın.

Cezaevine mektup yazmak isterseniz ve örnek mektuplarımız görmek isterseniz Tıklayın.

Fotoğraf göndermek için fikir edinmek isterseniz size bu sayfa çok yardımcı olacaktır. Tıklayınız.