Cezaevine Online Mektup Nasıl Yazılır?

Cezaevine Online Mektup Nasıl Yazılır?

Cezaevlerine Online Mektup yazmak ve göndermek için web sitemize basit bilgilerle üyelik oluşturup giriş yapmanız yeterlidir. Yazdığınız mektupları, seçtiğiniz desenlerdeki kağıtlara basıyoruz ve yine seçtiğiniz desenlerdeki zarflara koyarak eklediğiniz diğer fotoğraf ve kartpostal gibi içerikleride aynı zarfa ekleyerek gönderiyoruz. Dijital Mektup, E-Mektup, Online Mektup Bunların hepsi hizmetimizin kendisidir.

1.Adım Buradan basit bir kaç bilgi ile üyelik oluşturup esas muhteşem desenli kağıtlarımızı ve zarflarımızı göreceğiniz panelimize giriş yapın. İlk açılan sayfada Mektup oluştura tıklayın. Sizi bu sayfa karşılar.

cezaevine online mektup

2. Adım Muhteşem desenli kağıtlardan birini seçip üzerine tıklayın. Seçtiğiniz kağıt sayfanın en altında açılır. Sayfa otomatik kayar. Açılan kağıdın üzerine mektubunzu yazın. yazdığınız her şey otomatik kaydedilir. Yarım kalırsa Taslaklarda mektubunuzu bukup devam edebilirsiniz.

cezaevine online mektup

3. Adım Mektubunuzu yazdıktan sonra başka sayfaya geçmeden aynı sayfanın üst kısmındaki Fotoğraf Ekle, Zarf Seç, Kitap Ekle, Dosya-Belge Ekle, Kokular Ekle, Kartpostal Ekle gibi seçeneklerin üstüne tıklayarak bu seçenekleri kullanabilirsiniz.

cezaevine online mektup

4. Adım Evet Mektubumuzu yazdık resimler kartpostallar kitap dosya belge ekledik. Şimdi sıra geldi postalamaya. hemen sayfanın ya sağında yada altında resimdeki gibi Adresleri göreceksiniz. Adresleri kaydedip gönderim seçeneklerinden birini işaretledikten sonra Postaya ver butonuna basın. İşlem bu kadar

cezaevine online mektup nasıl gönderilir

Cezaevine Online Mektup artık yola çıktı. Siz sadece size sms ile göndereceğimiz linkle takip edeceksiniz. Şimdi mektup yazıp göndermek için Tıklayınız.

Türkiyemizdeki tüm cezaevlerinin adresleri ve isimleri için Tıklayınız.