Cezaevine mektupta neler yazılmalıdır?

Cezaevine mektupta neler yazılmalıdır?

Evet, Elinize aldınız klavyeyi ve başladınız Cezaevine Mektup yazmak için ve Cezaevine Mektupta Neler Yazılmalıdır diye düşünmeye. Ancak ne yazacağınızı bir türlü hatırlayamadınız ve aklınıza bir şey gelmedi. Öyle kısacık yazıp sevdiğinizide üzmek istemiyorsunuz. Hiç telaş yok alın size mükemmel ipuçları..

1- Cezaevine mektupta Neler Yazılmalıdır?

Öncelikle ruh halinize uygun bir desenli kağıt seçin. Cezaevleri desenli kağıtları ve zarfları sorunsuz kabul eder. Seçtiğiniz desenler daha mektubu açmadan yakınınıza pozitif enerji versin. Mektuplar öyle mahkeme kağıdı gibi görünmesin cıvıl cıvıl olsun. 

    

2- Cezaevine Mektupta Yazılabilecek Mükemmel İpuçları

 Her zaman olduğu gibi selamlayarak mektuba başlayın.

Güzel temennilerinizi ilettikten sonra kendinizden bahsedin. Neler yaptığınızdan, yaşamınızda gelişen olaylardan, sınavlarınızdan,arkadaşlarınızdan, canınızı sıkan gelişmelerden,bağınızı bahçenizi, evcil hayvanınızı, yakınınızın muhtemelen merak edebilir olduğu ne varsa anlatın. Tatilinizi seyahatinizi işlerinizi satışlarınızı anlatın. Aslında anlatılacak o kadar çok şey varki başlayınca uzar gider. Örnek mektuplar için Tıklayın.

3- Ortak anılarınızı anlatan resimler ekleyin mektubunuza

Geçmişte yaşadığınız anılarınızı anlatın. Beraber yaptığınız işleri, Gezilerinizi seyahatlerinizi, tatlı güzel anılarınızı anlatın. Eğer varsa bu anılardan bir kaç fotoğra ekleyin.  Fotoğraf ekleme konusunda tereddüt yaşarsanız mutlaka Burayı tıklayarak makalemizi ziyaret ediniz. Eklenebilecek muhtemel fotoğraflarla ilgili mükemmel fikirler sunduk. Umuyoruzki bu yazımız aklınızdaki Cezaevine mektupta neler yazılmalıdır sorusuna büyük ölçüde ışık olur.

   

Güncel olaylardan bahsedin. Eleştiriler yapın. Yurtta ve dünyada öne çıkan gelişmelerden bahsedin.Sivil havacılığın gelişmesinden, uzay yolculuğunun daha kolay hale gelmesinden, Bitcoinden Yani aklınza neler geliyorsa bahsedin. sizin için elbette sıkıcı ama mektubu okuyan için inanılmaz anlar yaşatır bu yazdıklarınız.

 

4- İlgisini çekecek ve eğlenceli herşeyi yazın

Hiç sıkılmayın :) Mahalle dedikodusu yapın. aileden sülaleden komşulardan gelişmelerden bahsedin. Zaten bu konuları anlatmaya başladığınızda söz bitmez. 

Yakınızıın ilgi duyduğu işlerden ve bu işlerin güncel gelişmelerini anlatın. Buğday hasatlarını, Borsanın yükselişini, yüksek vergileri örnek yazmakla bitmeyeceği için kısa keseceğim.

Buradan web sitemiz paneline giriş yapın, birbirinden harika desenli içerikleri görün ve cezaevine mektup yazın gönderin

Cezaevine Mektupta Neler Yazılmalıdır sorusuna tam cevap alamadıysanız bize yazın.

Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre muhtemelen bir yakınınız cezaevine olabilir. Eğer ona orada destek olmak isterseniz imkanınız varsa para gönderin. Yine yapabileceğiniz en güzel şey Web sitemiz üzerinden postaneye gitmeden Mektup ve bol bol Resimler gönderin. Onların Faceleri İnstagramları Tiktokları yoktur. Onlar sıkıldıkça mektupları açar okurlar. Fotoğraflara bakarlar. Yine imkanınız varsa web sitemiz üzerinden göndereceğiniz mektuba Kitaplar ve Kartpostalda ekleyebilirsiniz.