Cezaevine Kaç Sayfa Mektup Gönderilir?

Cezaevine Kaç Sayfa Mektup Gönderilir?

Cezaevine Mektup gönderirken dikkat etmeniz gereken bir sayfa sınırı yoktur. Yüzlerce sayfa mektup gönderebilirsiniz. Yine yüzlerce sayfa mektup alabilirsiniz. Yaklaşık 10 yıldır Mektup Yaz olarak Cezaevlerine Mektup göndermekteyiz. Açıkçası yüzlerce sayfa mektup gönderen bir üyemiz olmadı. Yüzlerce kez 50-70 sayfalık mektuplar gönderdik. Yaşanan hiç bir sorun olmadı.

Dört sayfadan fazla mektup göndermeniz gerektiğinde, eğer elde yazıp gönderiyorsanız, mutlaka ama mutlaka her sayfaya sayfa numarası verin. Cezaevi personelinin her bir sayfayı tarayıcıdan geçirdiğini unutmayın. Sizin zarfa koyduğunuz düzen de kalmaz mektup. Ama web sitemizde yazıyorsanız kesinlikle sayfa numarası vermeyin. Şimdide tam tersi oldu değilmi.

Bunun nedeni şudur, Mektupları sizlerden geldiği gibi basmıyoruz. Her bir mektup için grafik tasarım yapıyoruz. Boyutlarını kenar boşluklarını ayarlıyoruz. Yazının desenlere göre oturmasını sağlıyoruz. Bu durumda sayfa sayısı değişebiliyor. Sayfa sayısını biz veriyoruz. O kadar güzel oluyorlarki mektuplar keşke sizlerde görebilseydiniz diyoruz. Bu nedenle Ek hizmetlere Mektup Görsellerini Göster seçeneği ekledik. Mektuplarınızı basıldıktan sonra taratıp size Whatsapp ile gönderiyoruz.

Fazla sayfalı mektuplarda eğer elde yazıyorsanız yazı büyüklüğünü çok iyi ayarlayın. Okuyacak kişiyi illalah ettirmeyin.

Web sitemizde dilerseniz Google özellikleri olan konuşarak yazma özelliğini kullanarak elle yazmanıza gerek kalmadan konuşarak yüzlerce sayfa mektup yazabilirsiniz. Sayfa sayısı vs hiç bir şey düşünmeyin. Salın gitsin. Şimdi Burayı tıklayın ve basitçe kolayca panele girin mektup yazın gönderin.

Uzun uzun mektupta neler yazacağım yahu diye kara kara düşünüyorsanız Burayı tıklayın.