Cezaevinden Mektup Kaç Günde Gelir?

Cezaevinden Mektup Kaç Günde Gelir?

Cezaevine yazılan mektupların karşılığı büyük heyecanla beklenir. Yakınınız nasıl iyimi sağlığı iyimi. Tüm bunları mektup yazarak sordunuz ve artık sıra karşılığını almaya geldi. Peki Cezaevinden mektup kaç günde gelir buyrun cevabı..

Arkadaşlar cezaevinden yazılıp gönderilen mektuplar 3 gün içinde size ulaşır. Sizin yazdığınız mektupların alıcıya teslim edilmesi uzun sürer ve komisyon, koğuşun mektup günü gibi etkenler size gelecek mektuplarda geçerli olmaz. Her sabah 8 de yapılan sayım esnasında mektuplar dilekçeler toplanır. Toplanan mektuplar hemen komisyona gider. Sakınca görülmeyen mektuplar Görülmüştür mührü vurularak PTT ye teslim edilir. PTT kurumunun ise yurt içi 1-3 gün arası teslim süresi vardır. Bu süre içinde size mektup gelir.

Size gönderilen mektubu takip etmek imkanı vardır. Bunun için cezaevindeki mektup gönderici, mektubu APS Kargo yada APS olarak göndermeli ve kesinlikle size ait cep telefonunu adres içinde yazmalıdır. Bu şekilde mektup yola çıktığı an size sms ile barkod bilgisi gelir. Takip etmeye başlayabilirsiniz. Bu durum İadeli Taahhütlü olarak gönderilen mektuplarda mümkün olmaz. Mektup gelebilir ve evde olmazsınız ve geri gider. Çok üzülürsünüz. Ama barkod bilgisi sizde olan bir mektubu evde olmasanız bile takip ederek şubeden alabilirsiniz.

Gönderici APS Kargo olarak gönderilen mektubu karşı ödemelide gönderebilir. Bu şekilde cezaevinde çok kıymetli olan parasını harcamamış olur. Mektup geldiğinde posta ücretini siz ödersiniz.

Cezaevinden gelecek mektubu gönderici barkodsuz basit gönderi ile gönderdiyse çok uzun sürebilir. Kesinikle bu yöntemi kullanmayın.

Gönderici mektupla birlikte size resim ve kartpostalda gönderebilir.

Buradan mektup yazıp gönderebilir ve karşılığını bekleyebilirsiniz.

Cezaevine mektup kaç günde gider bilmek isterseniz Tıklayınız.

Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre muhtemelen bir yakınınız cezaevinde olabilir. Eğer ona orada destek olmak isterseniz imkanınız varsa para gönderin. Yine yapabileceğiniz en güzel şey Web sitemiz üzerinden postaneye gitmeden Mektup ve bol bol Resimler gönderin. Onların Faceleri İnstagramları Tiktokları yoktur. Onlar sıkıldıkça mektupları açar okurlar. Fotoğraflara bakarlar. Yine imkanınız varsa web sitemiz üzerinden göndereceğiniz mektuba Kitaplar ve Kartpostalda ekleyebilirsiniz.