Cezaevine Mektup Gönderilir mi?

Cezaevine Mektup Gönderilir mi?

Cezaevlerine Mektup Gönderilirmi sorusunun cevabı evet Mektupla birlikte sınırsız sayıda Fotoğraf, Kartpostal ve Kitap gönderilebilir. Cezaevlerinde mektup dışında bir iletişim yoktur. Yakınları ilk defa cezaevine giren kişiler çoğu zaman mektup göndermekte tereddüt ederler. Kabul edilip edilmeyeceğini bilmek isterler. Cezaevleri için Mektup vazgeçilmez ve asla engellenemez bir haberleşme şeklidir. Ayrıca Mektup, cezaevi dışında özgürce gezip dolaşanlar için yazması bile oldukça sıkıcı olsada, Cezaevindeki birine adeta hayat verir. 

Cezaevlerinde her koğuşun bir mektup günü vardır. Gelen mektupları, mektup gününü bekleyerek mahkuma verirler. Cezaevine gönderdiğiniz bir mektubun yakınınıza hangi gün teslim edieceğini sorarak öğrenemezsiniz. Ancak yakınınıza mektupla yada telefon görüşmesinde, koğuşlarının mektup gününü mutlaka sorun. Örnek; Yakınınızın kaldığı koğuşun mektup günü Çarşamba diyelim. Ama siz mektubu salı gönderdiniz ve cezaevine çarşamba günü teslim edildi. Komisyondan aynı gün geçmeyeceği için mektup tam 1 hafta bekleyerek sonraki çarşamba yakınınıza teslim edilir. Bu durumda mektubunuzu cuma gününüden gönderin. pazartesi yada salı günü cezaevine teslim edilsin ve komsiyondan geçsin. Çarşambada teslim edilsin. Bu periyodu günlere göre ayarlayın. Sonra neden mektubumu on gündür vermiyorlar demeyin. Cezaevinde mektup dağıtımını anlatan kısa bir film sahnesi için Tıklayın.

Cezaevlerine Mektup Gönderilirmi diye hiç düşünmeyin, mektupla birlikte sınırsız sayıda fotoğrafta gönderebilirsiniz. 10x15 yada 13x18 ölçüler yeterlidir. En çok 10x15 tercih edilmektedir. Müstehcenlik, vahşet, yasaklı madde ve alkol fotoğrafları göndermeyin. Teslim edilmez diyemeyiz ama teslim edilmeme riski daima vardır. web sitemizden gönderdiğiniz fotoğrafları Mektupla aynı zarfa koyup gönderiyoruz. 

Cezaevine Mektup Gönderilir mi, cezaevine mektup, mektup gönder, cezaevine mektup gönder, cezaevine mektup yaz, online mektup

Cezaevlerine yine sınırsız sayıda Kartpostalda gönderebilirsiniz. Arkasına yazılar yazabilirsiniz. web sitemizde yüzlerce harikulade kartpostal mevcuttur. Postaneye gitmeden kolayca gönderebilirsiniz.

Cezaevine Mektup Gönderilir mi, cezaevine mektup, mektup gönder, cezaevine mektup gönder, cezaevine mektup yaz, online mektup

Kartpostallarımızın arkasına yazıda yazabilirsiniz bu şekilde.

Cezaevine Mektup Gönderilir mi, cezaevine mektup, mektup gönder, cezaevine mektup gönder, cezaevine mektup yaz, online mektup

Yine Cezaevlerine sınırsız sayıda Kitapta gönderebilirsiniz. Bazen onlarca yıl ceza yatmak bir şey öğretmezde bir kitap bir kişinin hayatını değiştirebilir. Bu nedenle web sitemizde her mektup için piyasa değeri 10-50 TL arası kitaplardan bir tane hediye ediyoruz. Mektubunuza kitap eklediğinizde sadece APS yöntemle gönderilebilir. Mektup, Kartpostal ve Fotoğrafları ayrı paketliyoruz. Kitabıda ayrı paketliyoruz sonrasında hepsini tek torbada APS ile gönderiyoruz. Kitabı ayrı mektup ve diğer içerikleri ayrı günlerde teslim edebilirler.

Cezaevine Mektup Gönderilir mi, cezaevine mektup, mektup gönder, cezaevine mektup gönder, cezaevine mektup yaz, online mektup

Şimdi tüm bunları toplamak ve paketlemek sonrasında postanede sıra bekleyerek göndermek yerine oturduğunuz yerden web sitemiz ile gönderebilirsiniz. İşlem yapmak için Tıklayın.

Türkiyemizdeki Tüm E Tipi Cezaevleri ve adresleri için Burayı,  

T Tipi Cezaevleri ve Adresleri için Burayı, 

Türkiyemizdeki Tüm F Tipi Cezaevleri ve adresleri için Buradan, 

Ülkemizdeki Tüm Kadın Cezaevleri ve Adresleri için Burayı tıklayın.

Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre muhtemelen bir yakınınız cezaevinde olabilir. Eğer ona orada destek olmak isterseniz imkanınız varsa para gönderin. Yine yapabileceğiniz en güzel şey Web sitemiz üzerinden postaneye gitmeden Mektup ve bol bol Resimler gönderin. Onların Faceleri İnstagramları Tiktokları yoktur. Onlar sıkıldıkça mektupları açar okurlar. Fotoğraflara bakarlar. Yine imkanınız varsa web sitemiz üzerinden göndereceğiniz mektuba Kitaplar ve Kartpostalda ekleyebilirsiniz.