Cezaevindeki Birine Mektup Gönderilir mi?

Cezaevindeki Birine Mektup Gönderilir mi?

Bu yazımızı okuyorsanız muhtemelen bir yakınınız cezaevine girmiş olmalı. Cezaevi kelimesinin kendisinin bile yüzü çok soğuktur. Yakınımız cezaevine girdiyse, orada durumu nasıldır neler yapar neler yer neler içer her şeyini merak ederiz. Ancak artık parmaklarımızın ucunda değildir o, anında yazıp cevap alamayız. Evet sadece ülkemizde değil dünyanın her ülkesindeki cezaevlerindeki yakınlarınıza Mektup gönderebilirsiniz ve mektup alabilirsiniz.

cezaevine mektup

Cezaevlerine mektup göndermek ve almak adeta kutsal sayılabilecek bir şeydir. Mektup yasağı diye bir durum var ama bunun uygulanması için vatan haini olmak gerekli. Onlar için bile kısa süreli tutulur. Çok enteresan ama dünyanın her ülkesindeki cezaevlerine mektup gönderdiğimiz için tecrübelerimizle biliyoruz ki bu durum sanki ülkeler arasında önceden anlaşmaya varılarak uygulanıyor gibi her ülkede aynı. Mektup cezaevleri için kutsal kitap gibi vazgeçilmez bir iletişim biçimidir.

Mektup, cezaevlerinde hayattır arkadaşlar. Sizin dışarda özgürce dolaşırken, şezlongda güneşlenirken, trende, şehiden şehire atlarken, hizmetimizi kullanarak yazdığınız mektuplar ve eklediğiniz resimler, hapishanede o kadar değerlidirki o değeri anlamak için o mezara girmeyi Allah hiç kimseye nasip etmesin.

Bir mektubu belki onbeş kez açar okur mahkum. Eğer mektupta resimlerde varsa değmesin keyfine hiç bir şey. Her aklına gelişinde açarlar bakarlar. Hele mektup ilk geldiğinide çay demlenmeden açılıp bakılmaz. Zarf açılmadan şöyle bir elle yoklanır. İçeriği ne kadar çok görünüyorsa mutluluğu o kadar büyük olur. Cezaevine mektup yazacağım ama ne yazayım aklıma bir şey gelmez ben acemiyim diyorsanız Tıklayın. Size muhteşem fikirler hazırladık.

Mektup yazdım ama resimlerde ekleyeceğim ama düzgün bir şey yok ne yapayım diye kara kara düşünmeyin diyede yine harikulade fikirler verdiğimiz yazımızı görmek için Tıklayın.

Cezaevindeki Birine Mektup Gönderilir mi diye düşünmediğiniz gibi mektuplarınızıda kısa kısa tutmayın. yazılarımızdan esinlenin yazın uzun uzun. Bu mektubu onlarca kez açıp okuyacağını aklınızdan çıkarmayın.

Burayı Tıklayarak basitçe üye olun ve muhteşem Panelimizde mektup yazın resimler kartpostallar kitaplar kokularda ekleyerek oturduğunuz yerden gönderin.

Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre muhtemelen bir yakınınız cezaevinde olabilir. Eğer ona orada destek olmak isterseniz imkanınız varsa para gönderin. Yine yapabileceğiniz en güzel şey Web sitemiz üzerinden postaneye gitmeden Mektup ve bol bol Resimler gönderin. Onların Faceleri İnstagramları Tiktokları yoktur. Onlar sıkıldıkça mektupları açar okurlar. Fotoğraflara bakarlar. Yine imkanınız varsa web sitemiz üzerinden göndereceğiniz mektuba Kitaplar ve Kartpostalda ekleyebilirsiniz.