Cezaevine Fotoğraf ve Kitap Gönderilir Mi?

Cezaevine Fotoğraf ve Kitap Gönderilir Mi?

Bazen yıllarca ceza yatmak aklını başına getirmezde insanın bir Kitap hayatını değiştirebilir. Cezaevlerinde zaman boldur. Mektubunuzla birlikte sitemizden ücretsiz olarak ekleyip göndereceğiniz kitabın nasıl sonuçlar doğuracağını asla bilemezsiniz. Dünyanın bir çok ülkesinde mahkumların okudukları her kitap için cezalarından indirim yapıldığını biliyormuydunuz? Ülkemizdede bu uygulamayı görmek dileğimiz olsun. Cezaevine Fotoğraf ve Kitap Gönderilirmi Buyrun tam bilgi verelim.

Cezaevine fotoğraf ve kitap gönderilir mi? Evet gönderilir.  Peki Cezaevine ne tür kitaplar göndermek yasak? Cezaevine resim gönderilir mi? Bu ve bunun gibi tüm sorularınızın yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. Web sitemizi kullanarak hem mektup hem fotoğraf hemde her mektuba bir ücretsiz kitap gönderebilirsiniz.

Cezaevinde yatan her mahkumun en yakındığı nokta elbette can sıkıntısıdır. Yakınlarıyla diledikleri zaman iletişime geçememek en büyük sıkıntılar arasındadır. Bu sıkıntılara en büyük çarelerden biri aile görüş zamanıdır. Mahkumlar için aile görüşleri her ne kadar güzel olsa da bazen imkansızlıklardan dolayı gerçekleşmeyebilir. Ancak aile görüşmelerinin yerini elbette mektuplar tutar. Hapishaneye mektup mahkumlar için en güzel teselli kaynağıdır. Mahkumların defalarca kez okudukları ve her okumada tekrar tekrar kalplerinde oluşan o güzel hisler elbette paha biçilemez bir durumdur.

Cezaevlerine gönderilen mektuplar kadar kitap ve resimlerde oldukça önemlidir. Mektupta tüm olan biteni anlatırken resimler bu olan bitenin hepsini tek kareye sığdırır. Mahkumları bulundukları ortamdan bir nebzede uzaklaşmasını sağlayan mektuplar onların geleceğe dair kurmuş oldukları umutları da güçlendirir.

Cezaevlerine fotoğrafın yanında gidebilecek en manidar şey ise elbette kitaplardır. Cezaevine kitap gönderirken aslında orada bir kütüphane oluşmasına yardım edildiğini biliyor muydunuz? Her mahkum kendine ait ve koğuş arkadaşlarıyla paylaşabileceği kitaplar okumak ister. Cezaevlerine gönderilen kitaplar mahkumların en büyük eğlenceleri arasında ilk sıralarda yer alır.

Hapishanede kitap okurken akan zaman, Kitapların yaşatmış olduğu mevsimlerin esintisi, hayatın içine içine götürdüğü o tarifsiz duygular, mahkumların en içten ve en samimi oldukları ortamı oluşturu verir. Hapishanede ki sevdikleriniz için yapabileceğiniz en büyük iyilik onlar için dev bir kütüphane inşa etmektir. Bir kitap neyi değiştirir demeyin! İnanın her şey bazen bir kitapla değişiverir.

Cezaevine Ne Tür Fotoğraf Gönderilmesi Yasaktır?

Cezaevine fotoğraf gönderimi için uygun sayılabilecek her türden fotoğraf gönderimi yapılabilmektedir. Tabii istisnai durumlarda vardır. Suç unsuru sayılabilecek ya da tamamen suç unsuru olan fotoğrafları göndermek elbette yasal değildir. Bu tarz bu durumun yaşanması sırasında hem mahkum hem de resmi gönderen kişinin soruşturmadan geçirileceğini bilinmesini isteriz. Cezaevine yasaklı fotoğraf gönderilmesi büyük bir suç niteliğindedir. Bunun dışında dilediğiniz fotoğrafları sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Cezaevine otoğraf göndermekle ilgili tam detaylı bilgi için Tıklayın. Cezaevine Fotoğraf ve Kitap Gönderilirmi sorusuna tam açıklık getirdiğimize inanıyoruz.

Cezaevine Her Tür Kitap Gönderilir Mi?

Cezaevine kitap gönderirken burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus bu kitapların incelemeden geçecek olduğunu bilmenizdir. Cezaevine her türden kitap göndermek elbette yasaktır. Müstehcen sayılabilecek hiçbir kitap cezaevine girmeden geri döner. Türkiye'de bulundurulması veya satılması yasak olan kitaplar kesinlikle gönderilmemelidir. Bunun dışında dilediğiniz kitabı cezaevine gönderebilirsiniz.

web sitemizde her mektuba 1 tane ücretsiz kitap ekleyip gönderebilirsiniz. Cezaevine Kitap göndermek ile ilgili tam detaylı açıklama için Tıklayın.

Fotoğraflar ise sayı sınırı yoktur. Dilediğiniz sayıda gönderebilirsiniz. Fiyat olarakta 'bakın bu konuda çok iddialıyız' çok uygundur.

Ayrıca onlarca fotoğrafları tek seferde yükleme yapabilirsiniz. Farklı boyutlar ve özellikler tercih edebilirsiniz.

Tek Tıkla Hapishaneye Resim ve Kitap Gönderin!

Mektupyaz.com.tr Ailesi olarak siz ve sevdiklerinizi önemsiyoruz. PTT ile uğraşmadan hızlıca ve güvenle cezaevindeki sevdiklerinize resim ve kitap gönderebilirsiniz. Şimdi sevdiklerinizi mutlu etme zamanı! Hemen sayfamız üzerinden üye olarak hızlıca online mektup isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre muhtemelen bir yakınınız cezaevine olabilir. Eğer ona orada destek olmak isterseniz imkanınız varsa para gönderin. Yine yapabileceğiniz en güzel şey Web sitemiz üzerinden postaneye gitmeden Mektup ve bol bol Resimler gönderin. Onların Faceleri İnstagramları Tiktokları yoktur. Onlar sıkıldıkça mektupları açar okurlar. Fotoğraflara bakarlar. Yine imkanınız varsa web sitemiz üzerinden göndereceğiniz mektuba Kitaplar ve Kartpostalda ekleyebilirsiniz.