Mektup Yaz Nedir?

Mektup Yaz Nedir?

Mektup Yaz bizim patentli markamızdır. 2011 Yılında projesini başlattığımız internet üzerinden Mektup Resim Kartpostal gönderimi sağlayan hizmetimizin adını, insanları Mektup Yazmaya teşvik edici olması açısından Mektup Yaz olarak adlandırdık. Peki Mektup Yaz Nedir detaylıca bakalım buyrun...

   1.Mektup Yaz Nedir?

Mektup Yaz  tüm işlemlerin Elektronik aygıtlarla yapıldığı günümüz teknoloisini, yazılı mektupların internet üzerinden gönderilmesini sağlayan sistemle birleştirdi. İnsanlar için mektup yazmak için kağıda, kaleme, zarfa ve postaneye gitmek sıra beklemek gibi bir çok zorluğu ortadan kaldırdı. Mektup yazmak ve göndermek isteyenlere nerede olurlarsa olsunlar internet bağlantıları varsa mektup yazıp göndermek hizmetini sunar. Mektup Yaz sadece internet üzerinden mektubu yazmak hizmeti değil en önemlisi mektubu fiziki olarak PTT kurumu vasıtasiyle dünyanın her yerine postalamak özelliklerinide müşterilerine sunar.

  2. Mektup Yaz Hangi Hizmetleri Sunar?

1. Mektup Yaz Dünyada eşi benzeri olmayan bir şekilde tüm telif hakları bize ait olmak üzere yüzlerce Desenli kağıtlar ve Desenli zarflar sunar.

2. Birbirinden güzel efsane kalitede Kartpostallar sunar.

3. Mektuplara uygulanmak üzere çiçek kokuları sunar.

4. Her mektuba 1 ücretsiz ekleyebilme hizmeti sunarki bu dünyada ilk Mektup Yaz da bulunur.

5. Farklı boyutlarda ve farklı ölçülerde fotoğraflar ekleyip göndermek hizmeti sunar. Fotoğraf kalitemizde gerçekten efsanedir. 270 Gramlık 1. Kalite fotoğra kağıdı ve Canon orinal mürekkepler kullanılır.

6. PDF ve Docx ayrıca png ile jpg türü dosyaları kullanarak dosya belge ekleyebilme imkanı sunar.

7. Büyük şirketler firmalar, odalar için toplu mektup gönderme imkanı sunar.

Daha çok özellik var ama sizleri sıkmamak adına burada kısa keseceğiz.

   3. Mektup Yaz Nasıl Çalışır?

Basit bilgilerle üye olup panelimize giriş yapan üyeler bie kağıt seçerek üzerine mektubunu yazarlar. Yine aynı sayfada standart mektuplarda olması gerektiği gibi bir alıcı birde gönderici adres keydederler. sonraki adım ise PTT kurumunun mektubu hangi özellikle götüreceğini seçmek. APS, İadeli Taahhütlü, Takipli gibi fiyatları birbirinden farklı seçeneklerin birini seçip Postaya ver butonu ile ödemeye giderler ardından işlem müşteri açısından tamamlanır.

Bundan sonraki süreç ise bu içeriklerin tamamının bize ulaşması ile birlikte üyenin seçtiği içerikler yazdığı yazılar ile basılır. inanılmaz bir özenle hazırlık tamamlanır. zarflara konularak posta sürecine hazır hale gelir. Hafta içi her gün sabah 10:00 ile öğleden sonra 16:00 da gelen posta aracına yüklenerek mektup kutsal yolculuğna başlar.

Yazımız Mektup Yaz Nedir diye merak edenler için gerçekten aydınlatıcı olduğunu umuyoruz.

Buradan Giriş yaparak Mektup Yaz web sitesine erişebilirsiniz.

Mektup yaz, mektup gönder, cezaevine mektup