Cezaevine Dosya Belge Nasıl Gönderilir?

Cezaevine Dosya Belge Nasıl Gönderilir?

Düşmez kalkmaz bir Allah diye bir laf vardır ya. Oldu başınıza geldi ve bir yakınınız cezaevine düştü. Postaneye gitmeden mektup yazabildiğiniz web sitemizde, daha bir çok işlem yapabilirsiniz. Bunlardan biride Cezaevine Dosya Belge gönderebilmek. Yakınınız dosyadan bir kopya, veya emsal karar vs isteyebilir. Bunlar çok önemlidir.  Bu aşamada başlarsınız Cezaevine dosya belge nasıl gönderilir diye düşünmeye.

   1-Ceazevine Dosya Belge Nasıl Gönderilir?

Web sitemizi kullanarak Cezaevine dosya belge nasıl gönderilir hızlıca göz atalım. Peki nasıl yapacaksınız?

Öncelikle sitemize Buradan  üye girişi yapın ardından Mektup oluştur butonuna tıklayınız.

Açılan panelde üst tarafta Mektup yaz Kartpostal ekle Zarf seç Kitap ekle Dosya-Belge Ekle Koku ekle gibi mektuba eklenecek tüm seçenekler mevcuttur. Burada Dosya-Belge Ekle yi tıklayın.

cezaevine dosya gönder cezaevine belge gönder, mektup gönder, mektup yaz online mektup

Yine açılan sayfada resim ekle bölümünde olduğu gibi dosya için alan vardır. buraya tıklatıp PDF , DOCX  ,JPG veya PNG Formatındaki dosyanızı yükleyin. Bu Formatlarda dosya yükleme ve gönderme hizmetimizin benzeri yoktur. Tek seferde yüzlerce sayfalık dosyaları yükleyebilirsiniz. Fiyatlarmız, mahalle kırtasiyesinde çektireceğiniz fotokopi fiyatından daha uygundur.

cezaevine dosya gönder cezaevine belge gönder, mektup gönder, mektup yaz online mektup

  2-Cezaevine Belge Gönderimi Ücreti Nasıldır?

Sistem dosyanızın içindeki sayfa sayısını 1,5 TL den hesaplayarak tutara ekler. Belgeler 120 gramlık HP Marka A4 kağıda basılarak katlanmadan büyük zarfa konulur. Ardından cezaevine gönderilir. Belgeler genellikle mahkeme dosyalarında çok yer kaplamaması için çift taraflı basılarak paketlenir. Bizler belgelerin türüne göre tek taraflı olması gerekiyorsa tek taraf, çift taraflı olması gerekiyorsa çift taraflı baskısını yaparız.

Düşmez kalkmaz bir Allah dedikya, Olduda bir gün biri size Cezaevine Dosya belge nasıl gönderilir diye sorarsa artık bilgi sahibisiniz.

Şimdi Buradan panelimize giriş yaparak dosyalarınızı ve belgelerinizi gönderebilirsiniz.

Umarız yardımcı olmuştur.