Dijital Mektup Nedir? Nasıl Yazılır?

Dijital Mektup Nedir? Nasıl Yazılır?

Dijital Mektup, ilk olarak 2011 yılında web sitemizin hizmete başlamasıyla hayatımıza dahil oldu. İlk hizmete başladığımızda biz hizmetimizi Online Mektup olarak tanıtmış olsakta, halk arasında e-mektup yada  Dijital Mektup olarak anılmaya başlandı. Dijital Mektup yada e-mektup kelimelerinin esas anlamları tabiki bildiğimiz Hotmail, Gmail gibi servislerdir. Ancak Özellikle cezaevlerine mektup yazan ve gönderenlerin aralarında konuştuları Dijital Mektup ve e-mektup web sitemizin verdiği hizmetin yani MektupYaz'ın ta kendisidir.

dijital mektup, e-mektup, emektup, online mektup

2011 Yılındaki web sitemizin Anasayfası bu şekilde görünürdü. İnanılmaz mesafe katettik.

Bir girişimin öncüsü olduk. Benzer firmalar benzer web sayfaları açtılar çok mutlu olduk. İnsanların mektup yazmak ve göndermek için kağıtla, kalemle, zarfla, postaneye gitmeyle uğraşmalarına hiç gerek kalmadı. Hem mektup yazmak hem mektuba eklenebilecek Fotoğraflar, kartpostallar, Kitaplar  kokular, Dosya-Belgeler gibi özellikleri oturduları yerden dijital ortamdan yapabilmelerine imkan sağladık. Sadece Türkiyemiz değil dünyanın her yerinden müşteriler edindik. Şimdi dünyanın diğer ülkelerinde ofisler açıyoruz.

Dijital Mektup yada e-mektup olarak ta anılan hizmetimizde sistem şu şelilde çalışır. web sitemizde yazdığınız mektuplar, seçtiğiniz desenlerdeki kağıtlara basılır ve yine seçtiğiniz desenlerdeki zarflara konulur, eklediğiniz fotoğraflar aynı fotoğrafçılardan aldığınız fotoğralar gibi hatta daha kaliteli kağıtlara basılır, kartpostallar 13x18 ve 10x15 ölçülerinde mükemmel şekilde basılır, ardından tüm içerikler mektupla aynı zarfa konularak PTT ile dünyanın her yerindeki alıcıya ulaştırılır. Alıcıya fiziki olarak ulaşır. Bazen cezaevlerine e-mail gider gibi gönderildiğini ve orada bulunanların dijital aygıtlardan görüp okuduğunu düşünürler. ama kesinlikle böyle değildir.

Diital Mektup isminde birde devletimizin planladığı web site açıldı. Bu web sitenin amacı internet ortamında mail atar gibi sağlık çalışanlarına teşekkür edilen bir servis hizmeti sunmaktır. web sitemizin hizmeti ile ilgisi yoktur.

1- Dijital Mektup Nasıl Yazılır?

Dijital Mektup yada e-mektup nasıl gönderilir sorusunun cevabını başka bir yazımızda çok detaylı adım adım resimlerle anlattık. Bu sayfamız size daha çok yardımcı olacak. Tıklayınız.

2- Dijital Mektup Nasıl Gönderilir?

Diital Mektup yada e-mektup nasıl gönderilir yine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz. adım adım resimlerle detaylı anlattık. tekrar olsun istemedik.

web sitemize Buradan kolayca basitçe üye olup inanılmaz özellikleri ve harikulade görselleri görebilirsiniz aynı zamanda dijital mektup gönderebilirsiniz.