Askere Mektup Nasıl Gönderilir?

Askere Mektup Nasıl Gönderilir?

Web sitemizi kullanarak sadece Türkiyemiz değil dünyanın her noktasında Askerlik görevini ifa eden Askerlerimize mektup gönderebilirsiniz. Askere Mektup Nasıl Gönderilir şeklinde çokca sorulan sorlardan bir tanesidir.Bu kurumda kalan yakınlarımıza mektup gönderirkende dikkat edilmesi gereken konular elbette var.

1- Askere Mektup Nasıl Gönderilir ve  Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Tıpkı Cezaevlerine gönderilen mektuplar gibi Askere gönderilen mektuplarda okunarak Görülmüştür mührü vurulur ve sahibine teslim edilir. Bu nedenle müstehcenlik hakaret küfür sayılabilecek argo kelimeler yazılmamalıdır. Bu mektupların hayat boyu saklanabilecek mektuplar olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Askere mektup gönder, mektup gönder, mektup yaz, online mektup

2. Sayfa Sayısı Önemlimidir?

Mektup gönderiminde sayfa sayısı sınırı yoktur. Dilediğiniz sayıda sayfa mektup gönderebilirsiniz.Bir gün Askere Mektup Nasıl Gönderilir sorusu sizede sorulabilir. Sayfamızdaki bilgiler her zaman aklınızda bulunsun.

3. Desenli Kağıtlar ve Zarflar kullanabilirmiyim?

Desenli kağıtlar ve zarflar kullanabilirsiniz. Bu mektupların uzun zaman saklanabileceğini düşünerek duydularınızı ifade eden desenler seçiniz.

4. Resim Kartpostal ekleyebilirmiyim?

Dilediğiniz sayıda resim ve kartpostak ekleyebilirsiniz. Ancak resimler içinde uygunsuz resimler olmamalıdır. Teslim edilmeme durumu olabilir.

5. Mektuplar Doğrudan Yakınımamı Teslim Edilir?

Hayır, Mektuplar Askeri birliğin yazıcısına topluca teslim edilir. Mektuplar okunduktan sonra Görülmüştür yazısı vurulur ardından hemen alıcısına teslim edilir. Cezaevleri gibi mektup günü olmaz. gelen mektuplar hemen teslim edilir.

Web sitemizdeki harika desenli kağıtları ve muhteşem desenli zarlfarı görüp mektup yazıp göndermek için TIKLAYIN