Silivri Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir?

Silivri Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir?

Silivri cezaevi istanbulun silivri ilçesi semizkumlar mahallesinde yer alır. Yapımı 2008 yılında tamamlanmıştır. 8 L tipi kapalı ve 1 açık cezaevinden oluşur. 20 bin den fazla tutuklu ve hükümlüye evsahipliği yapar. Tam Adresi Semiz kumlar mah. Çanta cad. no:162 D:888 Silivri İstanbu. Ancak Silivri Cezaevine Mektuplarda adres kaydederken Silivri K.C.İ.K 6 Nolu B13 Koğuşu Şeklinde yazmanız da gayet yeterlidir. Mahalle cadde bilgisine gerek yoktur. Pek Silivri Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir haydi kısaca göz atalım.

Silivri cezaevine metup, cezaevine mektup. mektup yaz, mektup gönder, online mektup

   1-Silivri Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir?

Silivri Cezavine Mektup göndermek istiyorsanız, Temiz kağıt ve zarf bulun güzelce yazın postaneye gidin gibi klişe işleri bırakalım. Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre muhtemelen cezaevindeki bir yakınınıza mektup göndermek istiyorsunuz. O zaman postaneye gitmeden kağıt kalem gerekmeden mektup yazıp göndermek ve hatta resimler kartpostallar ve her mektuba 1 tane ücretsiz kitapta ekleyerek postalamak için doğru yerdesiniz. MektupYaz yazdığınız mektupları seçtiğiniz desenlerdeki kağıtlara baskısını yapar ve yine seçtiğiniz desenlerdeki zarflara eklediğiniz resim kartpostal gibi diğer içeriklerle birlikte koyarak PTT ile dünyanın her yerindeki alıcıya ulaştırır.

   2-MektupYaz Uygulaması İle Silivri Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir?

Web sitemize Buradan kolay ve basit bilgilerle bir kaç saniye içinde üye olup mektup yazılacak panele giriş yapın. Sizi bu şekilde panelimz karşılayacak.

silivri cezaevi, cezaevine mektup mektup gönder, mektup yaz

Düz beyaz yada harika desenli kağıtlarımızdan birini seçin. Seçtiğiniz kağıt sayfanın altında açılacaktır. Sayfanın üzerine mektubunuzu yazın. Yine aynı alanda üst kısımda Fotoğraf Ekle, Kitap Seç Dosya Belge gibi gerçekten benzersiz hizmetleri göreceksiniz. İhtiyacınız olanları kullanabilirsiniz. Eklediğiniz her şey ödeme aşamasından sonra otomatik olarak baskı sürecine girer. HP Marka 120 Gramlık 1 Kalite kağıtlara mektuplar basılır. Diğer içeriklerinde baskı süreci tamamladıktan sonra zarflara konulan mektuplar her gün sabah ve öğleden sonra olmak üzere yola çıkar.

    3- MektupYaz Uygulamasının Avantaları Nelerdir?

1. Postaneye gidip ve saatlerce sıra beklemek zorunda kalmazsınız.  

2. Denizde vapurda uçakta tatilde yurtdışında uzatmayalım isterseniz uzayda bile olsanız Silivri Cezaevine Mektup gönderebilirsiniz.

3. Birbirinden güzel desenli kağıtlar ve zarfları kolayca seçip kullanabilirsiniz.

4. Her mektup için 1 kitap ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Cezaevlerinde kitapların ne kadar değerli olduğunu bu deneyimi yaşamayanlar malesef bilemezler.

Takip kolaylığı, Resim ekleme, Dosya Belge ekleme, olası hatalarınızı tecrübe ile önleme ve daha pek çok avantaları sizleri sıkmamak adına hızlıca geçelim.

Silivri Cezaevine Göndereceğiniz bu ilk mektubunuzsa ve ne yazacağınızı bilemediyseniz ki bu sık olur Buraya tıklayıp yazımızı okuyun. Harikulade fikirler bulacaksınız.

Mektuplarınızda fotoğraf eklemek istediniz ama nahgi fotoğrafları göndereceğiniz konusunda tereddüde düştüyseniz Burayı tıklayıp yine mükemmel fikirler edinebilirsiniz.

    5- Silivri Cezaevine Mektup Kaç Günde Teslim Ediliyor?

Silivri Cezaevine Mektuplar 1 iş günü içinde teslim edilir. Örnek pazartesi saat 16:00 dan önce ödemesini tamamladığınız mektup salı günü teslim edilir. Sonraki günlerde bu periyodik cetvele göre işler. Mektubun cezavine teslim edilmiş olması hemen sahibine ulaşmış olduğu anlamına gelmez. Mektup önce mektup okuma komisyonu ardından ise koğuşun mektup gününü bekler. 

İnternet sitemize Buradan üye girişi yapabilirsiniz.

Bir gün sizlerede Silivri Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir şeklinde soru soran olduğunda sayfamızdaki bilgiler tam anlamıyla aydınlatıcı olacaktır.

Hala elde mektup yazıp Silivri Cezaevine göndermek istiyormusunuz?

Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre muhtemelen bir yakınınız cezaevine olabilir. Eğer ona orada destek olmak isterseniz imkanınız varsa para gönderin. Yine yapabileceğiniz en güzel şey Web sitemiz üzerinden postaneye gitmeden Mektup ve bol bol Resimler gönderin. Onların Faceleri İnstagramları Tiktokları yoktur. Onlar sıkıldıkça mektupları açar okurlar. Fotoğraflara bakarlar. Yine imkanınız varsa web sitemiz üzerinden göndereceğiniz mektuba Kitaplar ve Kartpostalda ekleyebilirsiniz.