PTT Fiyatları

PTT Fiyatları

PTT ZAMLARI 

PTT de Mektup ve Kargo Fiyatları malesef yüzde 50 ye varan oranlarda zamlandı.

Buna göre APS Gönderim ücreti sadece PTT ye ödenen tutar 122 TL oldu.

Sayfamızdaki 130 TL lik Mektup ücreti 157 TL oldu. Bayramdan önce zamlardan etkilenmemeniz için 50 TL Hediye bakiye veriyoruz. Zamsız fiyatlardan bile daha avantajlı gönderim yapabillirsiniz. Kartpostal Fotoğraf Dosya Belge Fiyatları aynıdır. Kitapları piyasa fiyatının hemen hemen yarısına veriyoruz. 2012 de 3 TL olan Fotoğraflar 6,90 TL dir ve bu ayarda devam edecek.

KURBAN BAYRAMI ve BABALAR GÜNÜ MEKTUPLARI

Babalar günü ve Kurban Bayramı için 50 TL Hediye bakiye dağıtacağız. Hem Kurban Bayramı hem Babalar günü 16 Haziran aynı gündür. O tarihlerde ellerine geçecek mektuplar için tam zamanıdır. 7-8 Haziranda göndermenizi öneriyoruz.

TELEPOST HIZLI MEKTUP

Sayın Üyelerimiz Tek sayfalık mektupları elektronik ortamda gönderebiliyoruz ve çoğu zaman sabah gönderdiğimizde aynı gün cezaevine teslim ediliyor.  Cezaevlerinin özel uygulamaları hariç Siz Gönderim seçenekleri içinde FAX olarak görüyorsunuz ama fax değildir. Fax artık kaldırıldı. Bir tür Telgraf. Uzunluğu mektup yazdığınız alanı aşmayacak şekilde olmalıdır. 3500 karakter civarında olmalıdır. 

TELEPOST

HEDİYE BAKİYE NEREDE

Hediye Bakiyenizi Anasayfadaki kırmızı butona tıklayarak kolayca kullanabilirsiniz.

yok

Hediye bakiyelerinizin diğer uygulamalarda olduğu gibi bir zamanı süresi yoktur. Dilerseniz seneyede kullanabilirsiniz. Ancak hesabınıza yükleyin. Çünkü bir kaç gün içinde buton kaybolur.

İNDİRİM KAMPANYALARI

Bunlar dışında bazı Kampanyalar da var.

250 TL sipariş için 30 TL

300 TL değerinde fotoğraf varsa 60 TL

300 TL değerinde Kitap varsa 60 TL daha indirim kullanabilirsiniz. Mektup yazdığınız alanın en altında seçenekleri görebilirsiniz.

yok

ZAMLI PTT FİYATLARI

Cezaevlerinden gelen mektuplarda 122 TL Uygulanmakta olduğu görülüyor.

yok

PTT Resmi web sitesinde ki fiyat tarifeside aşağıdaki gibidir

yok

Allah hepimizin yardımcısı olsun.