Maltepe Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir?

Maltepe Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir?

Maltepe ceza infaz kurumu İstanbulun maltepe ilçesinde yer alır. Yapımı 2008 yılında tamamlanmıştır. 3 L tipi kapalı 1 çocuk kapalı ve 1 açık cezaevinden oluşur. 1756 kişilik kapasitesi olsada barındırdığı mahkum sayısı elbette çok daha fazladır.

Mektup adresi Büyükbakkalköy mahallesi, Yakacıkyolu caddesi, Maltepe ceza inaz kurumu kampüsü no:13 Maltepe İstanbul şeklindedir. Peki Maltepe Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir buyrun kısa göz atalım.

Cezaevi web siteleri Birinci kısım     İkinci kısım   ve    Üçüncü kısım   linklerden ulaşabilirsiniz.

maltepe cezaevine mektup, mektup gönder mektup yaz, online mektup

  1- Maltepe Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir?

 Maltepe Cezaevine Mektup göndermek istiyorsanız, Temiz kağıt ve zarf bulun güzelce yazın postaneye gidin gibi klişe işleri bırakalım. Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre muhtemelen cezaevindeki bir yakınınıza mektup göndermek istiyorsunuz. O zaman postaneye gitmeden kağıt kalem gerekmeden mektup yazıp göndermek ve hatta resimler kartpostallar ve her mektuba 1 tane ücretsiz kitapta ekleyerek postalamak için doğru yerdesiniz. MektupYaz yazdığınız mektupları seçtiğiniz desenlerdeki kağıtlara baskısını yapar ve yine seçtiğiniz desenlerdeki zarflara eklediğiniz resim kartpostal gibi diğer içeriklerle birlikte koyarak PTT ile dünyanın her yerindeki alıcıya ulaştırır.

   2- MektupYaz Uygulaması İle Maltepe Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir?

Web sitemize Buradan kolay ve basit bilgilerle bir kaç saniye içinde üye olup mektup yazılacak panele giriş yapın. Sizi bu şekilde panelimiz karşılayacak.

silivri cezaevi, cezaevine mektup mektup gönder, mektup yaz

Düz beyaz yada harika desenli kağıtlarımızdan birini seçin. Seçtiğiniz kağıt sayfanın altında açılacaktır. Sayfanın üzerine mektubunuzu yazın. Yine aynı alanda üst kısımda Fotoğraf Ekle, Kitap Seç Dosya Belge gibi gerçekten benzersiz hizmetleri göreceksiniz. İhtiyacınız olanları kullanabilirsiniz. Eklediğiniz her şey ödeme aşamasından sonra otomatik olarak baskı sürecine girer. HP Marka 120 Gramlık 1 Kalite kağıtlara mektuplar basılır. Diğer içeriklerinde baskı süreci tamamladıktan sonra zarflara konulan mektuplar her gün sabah ve öğleden sonra olmak üzere yola çıkar.

    3- MektupYaz Uygulamasının Avantaları Nelerdir?

1. Postaneye gidip ve saatlerce sıra beklemek zorunda kalmazsınız.  

2. Denizde vapurda uçakta tatilde yurtdışında uzatmayalım isterseniz uzayda bile olsanız Maltepe Cezaevine Mektup gönderebilirsiniz.

3. Birbirinden güzel desenli kağıtlar ve zarfları kolayca seçip kullanabilirsiniz.

4. Her mektup için 1 kitap ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Cezaevlerinde kitapların ne kadar değerli olduğunu bu deneyimi yaşamayanlar malesef bilemezler.

Takip kolaylığı, Resim ekleme, Dosya Belge ekleme, olası hatalarınızı tecrübe ile önleme ve daha pek çok avantaları sizleri sıkmamak adına hızlıca geçelim.

Maltepe Cezaevine Göndereceğiniz bu ilk mektubunuzsa ve ne yazacağınızı bilemediyseniz ki bu sık olur Buraya tıklayıp yazımızı okuyun. Harikulade fikirler bulacaksınız.

Mektuplarınızda fotoğraf eklemek istediniz ama nahgi fotoğrafları göndereceğiniz konusunda tereddüde düştüyseniz Burayı tıklayıp yine mükemmel fikirler edinebilirsiniz.

    5- Maltepe Cezaevine Mektup Kaç Günde Teslim Ediliyor?

Maltepe Cezaevine Mektuplar 1 max 2 iş günü içinde teslim edilir. Örnek pazartesi saat 16:00 dan önce ödemesini tamamladığınız mektup salı yada en geç çarşamba günü teslim edilir. Sonraki günlerde bu periyodik cetvele göre işler. Mektubun cezavine teslim edilmiş olması hemen sahibine ulaşmış olduğu anlamına gelmez. Mektup önce mektup okuma komisyonu ardından ise koğuşun mektup gününü bekler. 

İnternet sitemize Buradan üye girişi yapabilirsiniz.

Hala elde mektup yazıp Maltepe Cezaevine göndermek istiyormusunuz?

Umarız sayfamızdaki Bilgiler Maltepe Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir sorusuna tam cevap olmuştur.

Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre muhtemelen bir yakınınız cezaevinde olabilir. Eğer ona orada destek olmak isterseniz imkanınız varsa para gönderin. Yine yapabileceğiniz en güzel şey Web sitemiz üzerinden postaneye gitmeden Mektup ve bol bol Resimler gönderin. Onların Faceleri İnstagramları Tiktokları yoktur. Onlar sıkıldıkça mektupları açar okurlar. Fotoğraflara bakarlar. Yine imkanınız varsa web sitemiz üzerinden göndereceğiniz mektuba Kitaplar ve Kartpostalda ekleyebilirsiniz.