Kartal Cezavine Mektup Nasıl Yazılır?

Kartal Cezavine Mektup Nasıl Yazılır?

Kartal H tipi cezaevi İstanbul ili Kartal ilçesinde bulunmaktadır. 1999 Yılında hizmete açılan Kartal kapalı ceza infaz kurumu  Birinci  ve İkinci olarak 2 kısımdan oluşmaktadır. Toplam kapasitesi 3000 bulmaktadır. Cezaevinin tam adresi  ( Velibaba mahallesi Yakacık caddesi no:140 Pendik İstanbul) Şeklindedir. Mektup adresi bu şelilde olmalıdır. Ancak sadece Kartal K.C.İ.K şeklinde yazmakta yeterlidir. Kartal cezaevine mektup nasıl yazılır net cevaplar için buyrun

kartal cezaevi, cezaevine mektup, mektup gönder, mektup yaz, online mektup

Cezaevi 2 kısıma ayrılmıştır bu nedenle Kartal cezaevine mektup gönderirken alıcı adreste kısım numarasını da belirtmek gerekir. Ancak şu zaman kadar kısım numarası yazmasakta geri dönen mektuplar hiç olmadı. Eğer kısım numarası bilmiyorsanız alıcı isim soyad yanına mutlaka anne adı baba adı tc no yani hangisi varsa yazmanız çok iyi olur.

1- Kartal Cezaevine MektupYazılır, Nasıl Gönderilir

Kartal Cezaevine Mektup göndermek istiyorsanız, Temiz kağıt ve zarf bulun güzelce yazın postaneye gidin gibi klişe işleri bırakalım. Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre muhtemelen cezaevindeki bir yakınınıza mektup göndermek istiyorsunuz. O zaman postaneye gitmeden kağıt kalem gerekmeden mektup yazıp göndermek ve hatta resimler kartpostallar ve her mektuba 1 tane ücretsiz kitapta ekleyerek postalamak için doğru yerdesiniz. MektupYaz yazdığınız mektupları seçtiğiniz desenlerdeki kağıtlara baskısını yapar ve yine seçtiğiniz desenlerdeki zarflara eklediğiniz resim kartpostal gibi diğer içeriklerle birlikte koyarak PTT ile dünyanın her yerindeki alıcıya ulaştırır.

   2- MektupYaz Uygulaması İle Kartal Cezaevine Mektup Yazılır, Nasıl Gönderilir?

Web sitemize Buradan kolay ve basit bilgilerle bir kaç saniye içinde üye olup mektup yazılacak panele giriş yapın. Sizi bu şekilde panelimz karşılayacak.

kartal cezaevi, cezaevine mektup, mektup gönder, mektup yaz, online mektup

Düz beyaz yada harika desenli kağıtlarımızdan birini seçin. Seçtiğiniz kağıt sayfanın altında açılacaktır. Sayfanın üzerine mektubunuzu yazın. Yine aynı alanda üst kısımda Fotoğraf Ekle, Kitap Seç Dosya Belge gibi gerçekten benzersiz hizmetleri göreceksiniz. İhtiyacınız olanları kullanabilirsiniz. Eklediğiniz her şey ödeme aşamasından sonra otomatik olarak baskı sürecine girer. HP Marka 120 Gramlık 1 Kalite kağıtlara mektuplar basılır. Diğer içeriklerinde baskı süreci tamamladıktan sonra zarflara konulan mektuplar her gün sabah ve öğleden sonra olmak üzere yola çıkar.

    3- MektupYaz Uygulamasının Avantaları Nelerdir?

1. Postaneye gidip ve saatlerce sıra beklemek zorunda kalmazsınız.  

2. Denizde vapurda uçakta tatilde yurtdışında uzatmayalım isterseniz uzayda bile olsanız Kartal Cezaevine Mektup gönderebilirsiniz.

3. Birbirinden güzel desenli kağıtlar ve zarfları kolayca seçip kullanabilirsiniz.

4. Her mektup için 1 kitap ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Cezaevlerinde kitapların ne kadar değerli olduğunu bu deneyimi yaşamayanlar malesef bilemezler.

Takip kolaylığı, Resim ekleme, Dosya Belge ekleme, olası hatalarınızı tecrübe ile önleme ve daha pek çok avantaları sizleri sıkmamak adına hızlıca geçelim.

Kartal Cezaevine Göndereceğiniz bu ilk mektubunuzsa ve ne yazacağınızı bilemediyseniz ki bu sık olur Buraya tıklayıp yazımızı okuyun. Harikulade fikirler bulacaksınız.

Mektuplarınızda fotoğraf eklemek istediniz ama nahgi fotoğrafları göndereceğiniz konusunda tereddüde düştüyseniz Burayı tıklayıp yine mükemmel fikirler edinebilirsiniz.

    5- Kartal Cezaevine Mektup Kaç Günde Teslim Ediliyor?

Kartal Cezaevine Mektuplar 1 iş günü içinde teslim edilir. Örnek pazartesi saat 16:00 dan önce ödemesini tamamladığınız mektup salı günü teslim edilir. Sonraki günlerde bu periyodik cetvele göre işler. Mektubun cezavine teslim edilmiş olması hemen sahibine ulaşmış olduğu anlamına gelmez. Mektup önce mektup okuma komisyonu ardından ise koğuşun mektup gününü bekler. 

İnternet sitemize Buradan üye girişi yapabilirsiniz.

Hala elde mektup yazıp Kartal Cezaevine göndermek istiyormusunuz?

Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre muhtemelen bir yakınınız cezaevine olabilir. Eğer ona orada destek olmak isterseniz imkanınız varsa para gönderin. Yine yapabileceğiniz en güzel şey Web sitemiz üzerinden postaneye gitmeden Mektup ve bol bol Resimler gönderin. Onların Faceleri İnstagramları Tiktokları yoktur. Onlar sıkıldıkça mektupları açar okurlar. Fotoğraflara bakarlar. Yine imkanınız varsa web sitemiz üzerinden göndereceğiniz mektuba Kitaplar ve Kartpostalda ekleyebilirsiniz.