Cezaevi Telefon Görüşmesi Için Gerekli Evraklar Nelerdir ?

Cezaevi Telefon Görüşmesi Için Gerekli Evraklar Nelerdir ?

Sayfamıza erişim sağladıysanız bir yakınınız muhtemelen Cezaevine girmiş olmalı. Öncelikle çok çok geçmiş olsun. Hiç sıkıntı etmeyin. Tam 12 yıldır Mektup gönderiyoruz ve bize göre Cezaevine girenler hemen çıkıyorlar. Bazen küçük ayrılıklarda iyidir tekrar kavuşmak için ve özlemek için. 

Cezaevlerinde her mahkumun haftada bir 10 dakika telefon açma hakkı vardır. Her numarayı arayamazlar. Cezaevine mahkumun önceden bildirdiği bir numarayı arayabilirler. Bu bildirim için bazı evraklar gereklidir. Peki Cezaevi Telefon Görüşmesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir hemen sıralayalım.

1- Mahkumun cezaevi idaresine bildireceği telefon numarasının sahibinin kimlik fotokopisi

2- Mahkumun cezaevine bildireceği telefon numarasına ait en son dönem fatura (Kontörlü ise bayi tarafından kaşelenmiş abonelik sözleşmesi. Bayiler bilirler zaten)

Cezaevi telefon görüşmesi için gerekli evraklar

3- Eğer Numara sahibi mahkumun yakını değilse E-Devletten alacağı Nüfus Kayıt Örneği ( Nişanlısı Arkadaşı vs gibi yakın akrabalığı yoksa)

Cezaevi tekefon evrakları

Arkadaşlar telefon numarasının son dönem faturasını GSM operatörlerinin internet sitelerinde kullanıcı girişi yaparak görüntüleyebilirsiniz.

Çok önemli bir bilgi verelim size. Bu evrakları göndermek için oturduğunuz yerden kalkmanıza bile gerek yok. Tüm belgelerin varsa tarayıcı ile taratılmış resimleri, eğer tarayıcı yoksa çok düzgün fotoğraflarını çekip web sitemiz üzerinden Dosya Belge adımından yükleyip mektup gönderir gibi ekleyip gönderebilirsiniz. Biz sadece bu basit evrakları değil mahkeme dosyaları gibi çok önemli evraklarıda göndermekteyiz. 

Bize aralıksız Cezaevi telefon görüşmesi için gerekli evraklar nelerdir diye soruldu. Belkide binlerce kez cezaevi telefon görüşmesi için gerekli evrakları postaneye gitmenize, kağıda, kaleme, zarfa ihtiyacınız olmadan PTT de sıra beklemeden biz gönderdik. Çok iyi derecede tecrübe sahibi olduk.

Burayı Tıklayarak Postaneye gitmeden basitçe hem Cezaevi telefon görüşmesi için gerekli evrakları hemde Mektup Resim Kartpostal Kitap Dosya Belge gibi muhteşem içerikleri hemde çok uygun Fiyatlarla gönderebilirsiniz.

Android Telefonlar için uygulamamızı Buradan indirebilirsiniz

Apple Cihazlar için uygulamamızı Buradan indirebilirsiniz.