Yorumlar

Yorumlar

Cüzdan Hesabına 50 TL Hediye Bakiye Google yorumu için

Cüzdan Hesabınıza 50 TL Eklenmesini isterseniz

Cezaevlerinde günler çok zor geçer malesef. Onlara gönderdiğiniz mektuplar ve fotoğraflar görüşler haricinde onların dış dünyaya açılan tek kapılarıdır.  Defalarca açıp okuyup fotoğraflara baktıklarını unutmayınız. Onlara biraz daha fazla fotoğraf veya diğer içeriklerden gönderin diye 50 TL hediye edeceğiz.  Eğlencelerinizi, partilerinizi resmedip gönderin bol bol.   Yararlanmak için BURAYA TIKLAYARAK Googledeki işletme profilimiz için yorum yazın ve yoruma ait ekran görüntüsü alıp   08503050186  Numaralı  Whatsapp hattımızdan  gönderin yeterlidir.  Bir kaç saat içinde 50 TL bakiyeniz hesabınıza yüklenir. Hesaba eklenen hediye bakiyeleri dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ancak hesaba iade alınamaz.

Önemli bir bilgilendirme

Eşsiz kalitedeki fotoğraflarımızı Cezaevleri dışında kendi ev adreslerinize kişisel ihtiyaçlarınız içinde sipariş verebilirsiinz. Bu konuda sizleri teşvik etmek için bir kaç teklifimiz var.

10x15 Fotoğrafların tane fiyatı 6.90 TL dir.  13x18 Fotoğraflar 7.90 TL. 100 Adet topluca sipariş verdiğinizde Fotoğrafları yüklediğiniz sayfanın en altında İndirimler bölümünde 200 TL lik indirim aktif olacak. Ayrıca 100 Adet siparişlerde Fotoğraflarıınızı piyasa değeri 120-150 TL arası değişen Fotoğraf albümlerine koyarak sizlere göndereceğiz. Albümlerde hediyemiz olacak. 

Sevdiklerinize Mektup Yazın Bol Bol Fotoğraf Gönderin.Unutmayın Tutuklu ve Hükümlü yakınlarımızın Facebook'u, İnstagramı ve Tiktokları Resimler ve mektuplardır. Ne kadar çok mektup resim gönderirseniz o kadar çok ferahlarlar.

Desenl kağıtlarımız ve zarflarımızla harika Mektuplar oluşturun.

SMS ALMAK İSTEMİYORSANIZ TIKLAYIN

CUMARTESİ MEKTUPLARI

Not: Cumartesi Günleri Mektuplar öğle 13:00 da çıkmaktadır. Herhangi bir aksama yoktur.