Facebook

Facebook

Firmalar hizmetlerini yada ürünlerini Facebook gibi sıkça ziyaret edilen platormlarda sergiler. Beğenilen hizmet yada ürünler müşteriler tarafından yorumlanır ve puanlanır. Firmalar bu yorumlar ve puanlara göre internet platformunda ön sıralarda yer alabilir. Bu nedenle yorumlarınız çok önemlidir. Yorum başına ücret alıp sahte yorum yapan firmalar mevcut. Ancak 12 yıllık çizgimizde sahte hiç bir içeriğe izin vermedik. Bu tutarları sizlere dağıtmayı uygun gördük.

Bu nedenle aşağıdaki linke tıklayarak ulaşacağınız Facebook sayfamızı beğenip herhangi bir içeriğe yorum ve beğeni yapın. Olumlu olumsuz hiç farketmez nasıl hissediyorsanız o şekilde yorum yapabilirsiniz. Ardından yoruma ait ekran görüntüsü alıp whatsap hattımızdan 08503050186 Yorum Yapılmıştır yazarak atın. Bir kaç saat içinde 40 TL Bakiyenize kredi eklenir. Sakıncası yoksa sizin için sayfamızı veya herhangi bir içeriği paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Bu tutarlar sadece hesaba geri iade olarak alınamaz. Bunun dışında herhangi bir süresi vs yoktur. dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Buraya Tıklayarak Facebook Sayfamıza Erişebilirsiniz.   

Mobil uygulamalarımızı mutlaka telefonunuza indirin. Ara ara yarı yarıya varan oranlarda indirim kodları Bildirim olarak gelir. Android ve IOS için tıklayınız.

SMS ALMAK İSTEMİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Cumartesi Günleri öğle 13 de gönderim devam etmektedir.