Dilan Polat'a Mektup Yaz ve Gönder

Dilan Polat'a Mektup Yaz ve Gönder

Herkes Dilan Polat konuşuyor bu günlerde. Olurda Dilan Polat'a Mektup yazmak isterseniz web sitemiz üzerinden Burayı tıklayarak panele girip yazabilirsiniz. Postaneye gitmenize kağıda kaleme zarfa ihtiyacınız olmadan mektup resim kartpostal kitap dosya belge gönderebilirsiniz.

Peki Dilan Polat hangi cezaevinde olduğunuz merak ederseniz Dilan Polat Silivri Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda kalmaktadır. Mektup yazmak isterseniz koğuş numarası gerekmez. Mektup Yazma panelimizde Silivri Kadın Kapalı Cezavinin tam adresi kayıtlıdır.

Dilan Polat bir hükümlü değil arkadaşlar yargılama sürecinde cezaevinde kalacak. Bu süreç 3-6-9-12 ay olarak değişir. 

Peki Dilan Polata Mektup göndermek için herhengi bir izin gereklimidir?

Hayır Cezaevlerine mektup göndermek için herhangi bir yakınlığınızıın olması veya bir izin gerekmez. Dünya üzerindeki tüm mahkumlara mektup yazabilirsiniz. Onlardan da mektup alabilirsiniz. Mektup cezaevleri için Kutsal gibidir.

Mektupla birlikte neler gönderebilirsiniz?

Dilan Polata Mektupla birlikte Fotoğraf Kartpostal Kitap Dosya Belgede gönderebilirsiniz.

Dilan Polatın Kızkardeşi Sıla Doğuda aynı cezaevinde kalmaktadır. Onada Mektup gönderebilirsiniz.

Panele girmeden Whatsap Üzerindende mektup gönderebilirsiniz. 08503050186 Numaranın üzerinde tıklayarak Whatsap hattımıza ulaşabilirsiniz.

Mobil uygulamalarımızı mutlaka telefonunuza indirin. Ara ara yarı yarıya varan oranlarda indirim kodları Bildirim olarak gelir. Android ve IOS için tıklayınız.

Siilivri Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Burasıdır. Dilan Polat ve yakınları burada kalmaktadırlar.

silivri kasın cezaevi