Ramazan

Ramazan

Cüzdan Hesabınıza 50 TL Eklenmesini isterseniz

Cezaevlerinde günler çok zor geçer malesef. Onlara gönderdiğiniz mektuplar ve fotoğraflar görüşler haricinde onların dış dünyaya açılan tek kapılarıdır.  Defalarca açıp okuyup fotoğraflara baktıklarını unutmayınız.

Onlara biraz daha fazla fotoğraf veya diğer içeriklerden gönderin diye ilk mektubunuz için 50 TL hediye edeceğiz.  Eğlencelerinizi, partilerinizi Bayram ziyaretlerinizi resmedip gönderin bol bol.   

Yararlanmak için hiç bir şart koşul yoktur. Uygulamadan yada tarayıcıdan üye olup hesabınıza giriş yaptığınızda kocaman kırmızı renkli yanıp sönen butonu görebilirsiniz. Sadece üzerine tıklamanız yeterlidir. 50 TL yi cüzdan hesabınıza ekler. Bir kez kullanılır. Diğer uygulamalar gibi saatlik günlük değildir. Bakiyeyi yükledikten sonra istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

resim

Getir, Trendyol ve benzeri uygulamalar gibi şu güne şu saate kadar kullanın diye şartı koşulu yoktur. Cüzdan hesabınıza ekleyin dilerseniz seneye kullanın. Sadece hesaba iade alınamaz.

Eşsiz kalitedeki fotoğraflarımızı Cezaevleri dışında kendi ev adreslerinize kişisel ihtiyaçlarınız içinde sipariş verebilirsiniz.

Sevdiklerinize Mektup Yazın Bol Bol Fotoğraf Gönderin.Unutmayın Tutuklu ve Hükümlü yakınlarımızın Facebook'u, İnstagramı ve Tiktokları Resimler ve mektuplardır. Ne kadar çok mektup resim gönderirseniz o kadar çok ferahlarlar.

Desenl kağıtlarımız ve zarflarımızla harika Mektuplar oluşturun.

SMS ALMAK İSTEMİYORSANIZ TIKLAYIN

CUMARTESİ MEKTUPLARI

Not: Cumartesi Günleri Mektuplar öğle 13:00 da çıkmaktadır. Herhangi bir aksama yoktur.